Закон за судска служба [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Закон за судска служба

Опис Година Преземање
Закон за судска служба
Службен весник на РМ, бр. 43 од 04.03.2014 година
2014
Закон за дополнување на законот за судска служба
Службен весник на РМ, бр. 33 од 05.03.2015 година
2015
Закон за дополнување на законот за судска служба
Службен весник на РМ, бр. 98 од 15.06.2015 година
2015
Закон за дополнување на законот за судска служба
Службен весник на РМ, бр. 6 од 15.1.2016 година
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести